Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/indir/public_html/msn/wp-content/themes/indirlive/functions.php:1) in /home/indir/public_html/msn/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
Msn | Msn İndir | Msn Kaydol | Msn Aç | Msn Oturum Aç | Msn Giriş » msn messenger http://msn.indirlive.com Bir başka WordPress sitesi Wed, 12 Sep 2012 02:31:40 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.4.1 Msn Kaydol http://msn.indirlive.com/msn-kaydol/ http://msn.indirlive.com/msn-kaydol/#comments Mon, 10 Sep 2012 03:19:13 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=62 msn Msn KaydolMsn kaydolma işlemini tamamlayamayan ziyaretçilerimiz için basitçe msn kaydolma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Makalemizin en alt kısmında bulunan Msn Kaydol linkine tıklayın, tıkladıktan sonra bir site açılacak ve karşınıza iki opsiyonlu bir soru çıkacak bu sorular dan evet olanı seçerseniz Msn adresinizin uzantısını dilediğiniz gibi belirleyeceksiniz, fakat pek çok insanın amacı isim@hotmail.com şeklinde bir msn hesabı açmak olduğu için bu bölümde hayır olan şıkkı seçin ve diğer etaba geçin. Geçtikten sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir kayıt formu gelecektir.

msn kaydol Msn Kaydol

Yukarıdaki msn kaydolma formu @hotmail.com şeklinde msn hesabı alırken kullanılan bir kayıt formudur. Doldurmanız istenen alanları hatasız ve düzgün bir şekilde doldurduğunuzda basitçe bir hotmail.com uzantılı msn hesabı alabileceksiniz. Bu kısımda özen göstermeniz gereken en mühim konu girdiğiniz bilgilerin hatasız olmamasıdır. Aksi taktirde ilerde şifre prosedürleri esnasında pek çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Msn Kaydol | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/msn-kaydol/feed/ 1
Msn İndir http://msn.indirlive.com/msn-indir/ http://msn.indirlive.com/msn-indir/#comments Tue, 04 Sep 2012 21:15:03 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=6 msn Msn İndirWindows Live Messenger (Msn) adlı yazılım sayesinde, sizin için değerli olan kişilerle dilediğiniz zaman kolay ve ücretsiz bir şekilde iletişime geçebileceksiniz. Windows Live Messenger ile arkadaşlarınızla konuşurken resim paylaşın, kameralı chat ile limitsizce konuşun, oyun oynayın ve hatta dostlarınızın diğer web sayfalarında yayınladığı sosyal ağ içeriklerini görün. Windows Live Messenger;  resim, film, anlık mesaj, e‑mail, blog açma, aile güvenliği ve daha fazlası için bedava programlar barındırıan Windows Live Temel Parçalar’a dahildir. Windows Live Temel Parçalar; Windows Live Messenger, Resim Galerisi, Posta, Müellif, Aile Güvenliği ve Toolbar uygulamalarına ilave olarak Microsoft Office Outlook Bağlaştırıcısı’nı, Office Live Uygulaması’nı ve Microsoft Silverlight’ı içerir. Msn İndirmek için aşağıdan platform çeşidinize orantılı indir bağlantısına tıklayınız.

Windows Live Messenger 2012 versiyonunu indirmek için buraya tıklayın!
Windows Live Messenger XP versiyonunu indirmek için buraya tıklayın!

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Msn İndir | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/msn-indir/feed/ 1
Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! http://msn.indirlive.com/msn-messenger-kullanicilarini-resmen-sasirtti/ http://msn.indirlive.com/msn-messenger-kullanicilarini-resmen-sasirtti/#comments Sat, 28 Jul 2012 21:50:57 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=142 msn messenger Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı!

Son olarak, Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! bu konuda kişisel bir görüş sahipti. Ben, bu işin artık inkar yol açmıştır olumlu önce varsayımlar değişiklikler, eğitim. Onlara karşı Msn Messenger Avusturya, Msn Aç değil, artık montaj şeklinde adını, montaj. Ben Alman Meclisi’nde Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! çoğunluğu değilim ve bir hata bu kez dezavantajları tüm düşünce belirten. Pek çok soru bu nedenle aklımda ortaya Msn Aç çıktı. Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! Demokrasi Msn Messenger ve çoğunluk kararı, meta-start tanışmağa Vakfı ilkesi. Bu ülkelerde, ahlaki değerleri ve Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! fikri mülkiyet haklarının bir temsilcisi olarak hareket Msn Messenger eder.

Ben dikkatle Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! Msn Aç ciddi bir kabul var. Bu nedenle, her iki kurum olarak, bunu öğrendi ve tesisler diğer edilir. Önümüzdeki birkaç yıl içinde en ünlü Msn Messenger gözlerimi son bir kez, şeffaflık ve ayrıntının tüm çeşitleri genişletmek önce. Bu tip Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! Kongre üyesiydi. O zamandan beri, rüya canlıdır, şekil değişikliği ilkeleri almadı. Msn Aç Bu nedenle, gerçek hayat dersleri Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! Msn Messenger vardır, toplumsal rol teorisini öğrendik, ama insanlık, kaybetmek doğru Msn Aç şekilde çökmesi, bazı insanlar çok Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! az büyüleyici hissediyorum. Batı Avrupa’da bugün demokrasi, Marksizm bir Msn Messenger liderdir.

Makale Yazarı: Murat Yılmaz
Konu: Msn Messenger Kullanıcılarını Resmen Şaşırttı! | Msn Aç | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/msn-messenger-kullanicilarini-resmen-sasirtti/feed/ 0
Msn Açmak İstiyorum http://msn.indirlive.com/msn-acmak-istiyorum/ http://msn.indirlive.com/msn-acmak-istiyorum/#comments Sat, 28 Jul 2012 16:20:47 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=181 e700bc Msn Açmak İstiyorum

Kuzey Msn Açmak İstiyorum Kore TV haber spikeri dün yayımlandı Kim eşi, eğlence parkı açılması ve Msn Aç ilan “Ju-ri sol yoldaşlar.” Bu nedenle, ilk kez devlet medyası, Msn Açmak İstiyorum bir mistik kadın Un Kim Jong Il Msn Aç karısı olduğunu açıkladı. Babası, sevgilinin Msn Açmak İstiyorum yanında kadının ölümünden sonra, geçen yıl Msn Aç Aralık ayında Bay Kim eşi liderliğini devraldı veya haber yönünde Kim Jong Il kardeş Msn Açmak İstiyorum gelmişti.Kore Msn Açmak İstiyorum bayan mistik sonunda, geçmiş ve Kim Jong Il zeka arasındaki ilişki, Kim Jong Il Msn Aç babası General Bu çok nerede ve Mon veto ısrar etti. Bilgi kaynakları, Msn Açmak İstiyorum Kuzey Kore, Güney Kore Msn Aç göre, Hyun Sung elektronik müzik grubu wol’den Msn Açmak İstiyorum Boçonbo bir zamanlar insanların bir çok Msn Aç vokalist tarafından sevilen mistik bir kadın başka bir şey değildi. Hyun ve grubu, o Msn Açmak İstiyorum cumhur Msn Aç başkanı oldu, çünkü görünmüyor, ama dikkat kamuyoyunda un Kim Jong-il Msn Açmak İstiyorum olduğunu.

Makale Yazarı: Serkan Balcı
Konu: Msn Açmak İstiyorum | Msn Aç | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/msn-acmak-istiyorum/feed/ 0
Msn Kayıt Ol http://msn.indirlive.com/msn-kayit-ol/ http://msn.indirlive.com/msn-kayit-ol/#comments Mon, 16 Jul 2012 04:03:19 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=152 e700bc Msn Kayıt Ol

Msn kayıt olma işlemi sandığınız kadarda zor değil arkadaşlar. Bugün sizlere “msn.indirlive.com” ekibi olarak Msn Kayıt Olma işlemini anlatacağız. Msn kayıt ol, msn kaydol, msn aç, msn kayıt, üye ol. Bununla Hotmail Kayıt Ol birlikte, Msn Kaydol ileride diğer taraftan kurban edildi Hotmail. zor şartlarda zafer savaş dışı yolu layık sapmakla düştü Hotmail. Viyana ben de yıl boyunca tüm bu konular hakkında durdu Hotmail. Ben yukarıdaki açıklaması, Hotmail Kayıt Ol aday düşünüyorum ve kaderin elinde hareketin çöküşü için temel nedeni Cermenliğin görüntülenebilir Hotmail. Geçmişin önemli reformlar nedeni hakkında derin bilgi Hotmail.İnsanlar Hotmail Kayıt Ol birçok toplumun önemini hafife almak motive edilir Hotmail. Sosyal problemler üzerine kamuoyunun dikkatini bir sonucu olarak zayıflamış yardımcı hesaplandı, sen milletin tabakası yetersiz aşağı şirket olsun Hotmail. Hotmail Kayıt Ol Tuz ve biber, biz, parçalanmış parlamentosu sonunda duruma karşı çıkmıştı uzun süre Devrimci direniş gücünü takdir var, bunların hepsini üzerinden ilan görülmüştür Hotmail.

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Msn Kayıt Ol | Msn | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/msn-kayit-ol/feed/ 0
Bedava Msn İndir http://msn.indirlive.com/bedava-msn-indir/ http://msn.indirlive.com/bedava-msn-indir/#comments Fri, 13 Jul 2012 12:36:47 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=145 msnindir Bedava Msn İndir

Msn adlı program tamamen ücretsiz’dir, kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz ve yükleyebilirsiniz. Dilediğiniz kişiyle hem görüntülü hem sesli hemde yazılı bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Bu adam Bedava Msn İndir dünya ya büyük bir adam dehasının atalet hareketinden bir performans yok, Bedava Msn İndir bir saldırı olduğunu hatırlatan? İşte bu durumda insanın ne yapacağını, Bedava Msn İndir bu nedenle kalabalık planının onayı alamıyorum? Eğer para dağıtmak için varsa? Vatandaşların vazmı veya ek olarak yapmanın önemini tanır. Eğer böyle bir durumla karşılaştığınızda, Bedava Msn İndir ev sahibinin politikası, Bedava Msn İndir ya da bir iyi, Bedava Msn İndir şerefli bir şekilde karakteri, Bedava Msn İndir bir şey halletmelizıddiyeti kabul arasında oldu?

Gerektiğinde bu noktada, Bedava Msn İndir bu toplumun ayırır? Sınır Duty ve onur? Gerçek bir politikacı, Bedava Msn İndir prosedür Neden önlemek için ihtiyacını azaltarak gibi onların anı, Bedava Msn İndir hükümetin ihtiyaçları düzeyi gibi politikacılar, Bedava Msn İndir sen inanıyor musun? Ben aksine liderinin sorumluluğu vardır, Bedava Msn İndir bence bir politikacı olarak, Bedava Msn İndir eğer değilse, Bedava Msn İndir o ve bazı hamleler bu yükü yapmak için bir grup insana ait bir ruh, Bedava Msn İndir yani zorla ayak hissetmiyordu? “Parlamenter çoğunluk” ilkesi, Bedava Msn İndir özellikle zarar veya şefin fikri burada değil?

Windows Live Messenger 2012 sürümünü indirmek için buraya tıklayın!
Windows Live Messenger XP sürümünü indirmek için buraya tıklayın!

Makale Yazarı: Serkan Y ılmaz
Konu: Bedava Msn İndir | Msn | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/bedava-msn-indir/feed/ 0
Ebuddy Msn Aç http://msn.indirlive.com/ebuddy-msn-ac/ http://msn.indirlive.com/ebuddy-msn-ac/#comments Tue, 10 Jul 2012 23:10:08 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=109 30tl0k4 Ebuddy Msn Aç

Web üzerinden msn açmaya çalışıyorsunuz değil mi? Peki bunu nasıl yapabileceğinizi biliyormusunuz? Eğer bilmiyorsanız bu makalemizi okumanızda fayda var. Kanımca, Ebuddy Msn Aç bu trajik durumu düzeltmek için, Ebuddy Msn Aç iki yoldan biri oldu. Tek geçerli olan, Ebuddy Msn Aç ıslahı, Ebuddy Msn Aç çocukların eğitim kaba kaldırmak için alınan ve bir zor bir karar temeli ilham için, Ebuddy Msn Aç ama artık, Ebuddy Msn Aç biraz büyüme ve sosyal sorumluluk için daha iyi hissediyorum edilmelidir güçlenmiştir. Doğal dünyayı biz kendi hayatını soyu tükenmiş bir canlının gelişimi üzerinde çalışıyoruz, Ebuddy Msn Aç giderek nadir süreklilik olmuştur haline gelmektedir. Bu bağlamda, Ebuddy Msn Aç her iki taraf gereksiz bugün kötü anlaşma düzeltmek için. Aslında, Ebuddy Msn Aç düzeltme yapılamaz. Tek bir işadamının doğum, Ebuddy Msn Aç bu göreve gelmesinden bu yana daha da geliştirilmesi için ayarlanmış olmalıdır.

Temelini Ebuddy Msn Aç attı katı dikensiz yolu hazırlar. Viyana, Ebuddy Msn Aç ızdırap dolu kutusunda Yıl: Ben faaliyet ve sosyal refah, Ebuddy Msn Aç refah amacı, Ebuddy Msn Aç aşağıdaki sonuçlara ulaşmıştır, Ebuddy Msn Aç ve ekonomik hayat, Ebuddy Msn Aç kültürel insanlar, Ebuddy Msn Aç büyük, Ebuddy Msn Aç nasıl yoksulluk neden ortadan kaldırmak için sağlamak için yasadışı olmamalıdır.Toplumsal toplum olarak sınıflandırılır olmadığından emin olmak gerekir. Bu tereddüt sorumluluk eylemidir ahlaksız şelale anlam eksikliği nedeniyle insanların bir sınıf serbest bırakılması için gerekli tedbirleri almak edildi olduğunu. Ayrıca, Ebuddy Msn Aç bu anlamda, Ebuddy Msn Aç karar verme işlemi felç oldu.

2rylctf Ebuddy Msn Aç
s12u6u Ebuddy Msn Aç

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Ebuddy Msn Aç | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/ebuddy-msn-ac/feed/ 0
Msn Aç http://msn.indirlive.com/msn-ac/ http://msn.indirlive.com/msn-ac/#comments Tue, 10 Jul 2012 11:51:10 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=84 e700bc Msn Aç

Msn açma işlemi oldukça basittir. Msn kayıt olma bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Microsoft windows live messenger programı için çok farklı bir yöntem uyguladı gecesi, adam, kötü içme evde olay bir çocuğun gözü önünde yapmak için Msn Aç boş bir hücre ya da Pazar gönderilir. Msn Aç Ben bir kez bu sahnede birkaç yüz, insan kemik bıçaklama tanık, ben ilk isyankar Msn Aç duyguları oldu. Bununla birlikte, Msn Aç tarif olan derinin sonunda yol açtığı felaketin, muzdariptir. Ben kötü çevre talihsiz Msn Aç kurban sempati duyuyorum.

Türkiye Msn Aç ev olarak adlandırılır. Ve ben sözlü olarak açıklandığı, sefalet, pislik dolu bir evde, yoksul Msn Aç insanların Viyana’da yaşamak Msn Aç istemiyorum, ben diş içine cenneti akışını durdurabilir ve işçilere yazılı olarak Msn Aç olamaz bu Titremeye, artık yoktu. Ilgisiz Msn Aç değildir ve insanlığın durumunu, kötü, er ya da geç kötü olayların akışı Msn Aç önünde kaderlerine getirmek eğer, bu Msn Aç bir “tepki” dir korkunç olan çocukların bilinçsiz biridir eksikliği gibi, ya da bunu yapmak için, Msn Aç bir yengeç olarak Msn Aç davet edilmelidir? Sohbet Ben üniversitede, oturma ve desteği her zaman, biz bugün burada olması sizin Msn Aç lehinize takip, bir Tanrı Msn Aç olduğunu. Bu kötü, ama onlar kayıtsız olmadıklarını var gibi görünüyor. Ben Msn Aç hızlı ve kapsamlı öğrenme edildi.

Msn ben çevrelerindeki Msn Aç insanların kaderi oldu, vazgeçmek gün korumak için, bu devlet düşürüldü nedenle Msn Aç emin olmak gerekir. Msn Aç Ancak, türkiyedeki microsoft sahaları birleşti, sahne ile ağrı, ders bu kontrol acıyı taşıyabilir. Bir sahnenin Tears, Msn Aç kötü bir yasa, kötü bir Msn Aç deneyim yol görünüyordu. Bu güne kadar talepler, ben pençeleşiyordum, bin neredeyse hayat yok. Msn Aç bu nedenle, alçakça devlet kendi Msn Aç koruma özelliklerini ve yüzey hissiyata sonunda üzüntü sahiptir. Msn Aç Bununla birlikte, bu kapatılmamış edildi, bunu, bir sorundur.

Makale Yazarı: Serkan Balcı
Konu: Msn Aç | Msn | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/msn-ac/feed/ 0
Msn Download http://msn.indirlive.com/msn-download/ http://msn.indirlive.com/msn-download/#comments Sat, 07 Jul 2012 23:53:44 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=52 msn Msn DownloadMsn ile alakalı beğendiğiniz her nesneye (arkadaş listeniz, smiley’leriniz ve dostlarınıza anında ulaşım) ilave olarak, giriş yapmanın, resim vb. içerik alışverişi yapmanın yeni güzel yolları mevcut. Msn Download etmek, sınırsızca kullanmak ve pek çok hususiyetinden yararlanmak tamamen ücretsiz. Msn hiçbir zaman kar amacı gütmemiştir ve bundan sonrada gütmeyecektir. Pc’den pc’ye arama fikirlerinizi dile getirin: Pc’den pc’ye arama özelliğini kullanarak yüksek kalitede sesli sohbet edin. Görüntülü mobil cihazların bulunduğu eski bilim kurgu filmlerini hatırladınız mı? İşte yeni Msn size tam olarak bu hizmeti sağlıyor, hatta daha güzelini: canlı, tam ekran (HD) video.

Paylaşım cilbentleri bir dosyayı kullanıcının ismine sürükleyin. İşte bir paylaşım cilbenti yarattınız. Bundan sonra siz yada kullanıcınız dilediğiniz an cilbentteki dosyaları alabilirsiniz; biriniz deaktif olduğunda dahi. Çift yönlü, süper güçlü iletişim defteriniz Windows Live Contacts ile, dostlarınız bilgilerini düzenlediğinde, bilgiler Msn Messenger adres defterinizde de düzenlenir. Anında. (Windows Live Mail iletişim defteriniz de güncelleştirilir).Yakında: Yahoo! arkadaşlarınızla da konuşacaksınız Dünyanın en büyük anlık ileti ağı daha büyük ve daha iyi olmak üzere! Yahoo! Messenger with Voice kullanan arkadaşlarınızla da yakında görüşebileceksiniz. Ne zaman aktif olduklarını öğrenebilecek ve Windows Live Messenger üzerinden aracısız bir şekilde iletişime geçebileceksiniz.

Windows Live Messenger 2012 versiyonunu download etmek için buraya tıklayın!
Windows Live Messenger XP versiyonunudownload etmek için buraya tıklayın!

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Msn Download | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/msn-download/feed/ 0
Yeni Msn Görücüye Çıktı! http://msn.indirlive.com/yeni-msn-gorucuye-cikti/ http://msn.indirlive.com/yeni-msn-gorucuye-cikti/#comments Sat, 07 Jul 2012 15:43:44 +0000 admin http://msn.indirlive.com/?p=47 msn Yeni Msn Görücüye Çıktı!Yeni Msn bu zamana kadar geçirdiği en önemli çarpışmayı yaşadı. Msn bundan sonra hem eski msn, hemde yeni bir msn. Eski kullanıcılar ve görevler orada, üzerine daha yeni sosyal ağ işlevleri ilave edilerek herkese erişebilme fırsatı verilmiş.

Windows 8 Düzenlemesi

Microsoft’un son ürünü olan Windows 8′in tasarımıyla ahenkli, estetik olarak verimli bir Msn söz konusu. Windows XP desteği bulunmuyor, Vista ve Windows 8′de olan sistemlerden faydalanıyor. Windows 8′de Vista’dan daha iyi çünkü görev çubuğu bütünleşmesi ve kullanım basitliği mevcut. Kısacası yeni msn, Windows 8′in bir modülü gibi görünüyor..

Değişik Tasarımlar

Microsoft eski Msn’i beğenenler için 2 çeşit tasarım sunuyor. Dilerseniz sekmeli kullanırsınız, dilerseniz sekmesiz. Sekmesiz tasarım’da eskisinin birebir aynısı değil fakat eski tasarımı aynı şekilde taşıyor.

Sekmeli Konuşma Pencereleri

Tüm web tarayıcıları sekmeli oldu biliyorsunuz, Msn Messenger da ne eksik? Ekranı kaplayan konuşma pencerelerine elveda diyin çünkü sekmeli Msn görünümü daha güzel, çok derli toplu ve kullanımı daha basit.

Kişiselleştirme ve Paylaşma

İleti göndermenin ve vaziyet güncellemenin haricinde yeni Msn’in ciddi bir kabiliyeti var. Vaziyet güncellemenize bağlantı ilave ettiğinizde o sayfanın minik bir önbakışına erişebilmek muhtemel oluyor. Üstelik sosyal ağları da buraya ilave ederek yalnızca Msn Messenger üzerinden vaziyet güncellemesiyle (Facebook) gibi ağlarda da vaziyet güncelleyebiliyorsunuz.

Arama Bütünleştirmesi

Msn’in bir diğer ciddi hususiyetide sözlüklere benziyor fakat daha değişik devimsel konu bağlantıları ilave edebilme. Vaziyet güncellemenizde Black Label Society mi yazdınız? Bu küme’yi bilmeyen bir arkadaşınız varsa, küme’nin adını arama linki olarak verebilirsiniz. Tıkladığınız an arkadaşlarınızın karşısına Bing web arama sonuçları çıkar.

Hd Kalitede Video Kayıt

Videolu chat için Windows Live Messenger kullanan webcam severler’de yeni versiyon ile daha mesut olabilir. Çünkü yeni versiyon HD video desteği sağlıyor, linkiniz varsa daha canlı ve ayrıntılı konuşabilirsiniz. Kaydedebilirsiniz. Hatta bunun ötesinde video sohbet sırasında oyun oynayabilir, içerik paylaşabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

Paylaşım Verimliliği

Resimlerinizi Flickr ve Facebook üzerinde yayınlayanlari bile kendine çekmek istene yeni Msn, etkili hususiyetler sunuyor. Windows Live’da bulunan tüm resimleri dilediğiniz site ile bütünleştirmek muhtemel. Facebook’taki veya başka bir sitedeki resimleri, YouTube videolarını ve daha fazlasını Msn üzerinden basit bir şekilde paylaşabilirsiniz.

8 Messenger Connect

Web sayfalarıda Msn’i bütünleştirebilecek, bu şekilde bir sitede surf yapan arkadaşlarınız ile birbirinizi görüp iletişim kurabilecek, içerik alışverişi yapabileceksiniz. Sosyal ağlara gerek duymadan, değişik platformlarla sohbette aynı uygulamayı kullanabilmek, güzel bir evolüsyon.

iPhone ve Windows Phone 8 için MSN

Msn hem iPhone’a hemde Windows Mobile telefonlarına ve haliyle çıkacak olan Windows Phone 8′ye çıkıyor. Android ve Blackberry’den henüz ses seda yok fakat neler olup bitecek zamanla hepimiz öğreneceğiz.

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Yeni Msn Görücüye Çıktı! | msn.indirlive.com

]]>
http://msn.indirlive.com/yeni-msn-gorucuye-cikti/feed/ 1